Produkt marca - Bose SoundTouch® 20 III Czarny

 

Produktem marca został bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 20 z serii III w wersji czarnej, który aktualnie w naszym sklepie jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zazwyczaj, jak można zauważyć w „Produktach miesiąca” mamy nowości i premiery. Tym razem postawiliśmy na sprawdzony i dobrze znany bezprzewodowy system Bose. Tylko teraz jest tańszy aż ponad 500 zł. Czy warto go kupić?

Bose SoundTouch® 20 III to jeden z prostszych sposobów na odtwarzanie muzyki w domu. Głośnik należy do rodziny SoundTouch®. Wszystkie w tej grupie korzystają z łączności Wi-Fi i Bluetooth® oraz programowanych ustawień do odtwarzania muzyki, ale każdy z nich ma inne parametry, odpowiednie do rozmiaru różnych pomieszczeń. SoundTouch® 10 jest najmniejszym głośnikiem z tej serii. Model kolejny, czyli SoundTouch® 20, nasz produkt miesiąca, to bezprzewodowy głośnik niewielkich rozmiarów, który wypełnia czystym i klarownym dźwiękiem całe większe pomieszczenie. Dzięki swoim uniwersalnym kształtom, system zmieści się praktycznie w dowolnym miejscu. Z kolei SoundTouch® 30 to największy jednoczęściowy głośnik, który analogicznie jest w stanie wypełnić największą powierzchnię.

SoundTouch® 20 z serii III wyświetla na ekranie OLED informacje takie jak nazwa utworu, wykonawcy i stacji radiowej czy dane o stanie łączności. Urządzenie łączy się z domową siecią Wi-Fi® bez pośrednictwa dodatkowego, skomplikowanego sprzętu. Można w mgnieniu oka rozpocząć odtwarzanie ulubionych utworów. Wystarczy wybrać jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku.

Głośnik SoundTouch® 20 umożliwia odtwarzanie utworów z internetowych usług muzycznych, takich jak Spotify®, Deezer czy TuneIn. Można również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Aplikacja SoundTouch® pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Wbudowany moduł łączności Bluetooth® umożliwia przesyłanie muzyki z własnego urządzenia lub na przykład należącego do znajomych – w dowolnym momencie. Dzięki temu można słuchać muzyki ze źródeł, które nie zostały zintegrowane w aplikacji SoundTouch®.

Dużą wartością dodaną w całym systemie SoundTouch® jest fakt, że można dostawiać kolejne urządzenia z tej rodziny głośników i rozbudowywać cały domowy system muzyczny. W ten sposób użytkownik może odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń. Podsumowując, Bose SoundTouch® 20 z serii III jest idealny do tworzenia systemu multiroom.

Cena: 1189 zł

Sprawdź na stronie >
Przetestuj w naszym salonie: ul. Duchnicka 3, Warszawa >