Najlepsze momenty. Najlepsze prezenty.

Wypełnione tradycją, prezentami i spotkaniami z najbliższymi – Święta Bożego Narodzenia. W zwyczaju mamy ubieranie choinki, dzielenie się opłatkiem czy wspólne śpiewanie kolęd. Wyjątkowy czas, w którym muzyka odgrywa bardzo ważną rolę i jest jego nieodłącznym elementem. W tym świątecznym okresie w stacjach radiowych puszczane są hity jak Last Christmas, Jingle Bell Rock czy Merry Christmas Everyone od Shakin’a Stevensa. Chociaż od wielu lat jest to ten sam stary i dobrze znany każdemu repertuar muzyczny, bez niego byłoby jakoś smutno. Tak jak bez Kevina w telewizji. Święta bez muzyki nie miałyby sensu, wszak to już tradycja!

Święta to czas w gronie rodzinnym przy muzyce. To także najlepszy moment, aby obdarować ukochane osoby czymś szczególnym. Co łączy najlepszy prezent, najlepszy moment i muzykę na święta? Odpowiedzią są produkty od Bose – hity wśród bożonarodzeniowych prezentów. Niewątpliwie sprawią radość najbliższym miłośnikom muzyki i pozytywnie wpłyną na domową atmosferę. Można na nich odtwarzać ulubione kawałki, a potem słuchać w pojedynkę lub z całą rodziną. 

W najbliższym czasie w sklepie INLOGIC pojawi się wyczekiwana promocja Cashback od Bose. Przygotujemy również dla Państwa przewodnik dla poszukujących inspiracji. W naszym sklepie już można zamawiać produkty zapakowane w świąteczny papier ozdobny. Wszystkich zainteresowanych poprawieniem jakości dźwięku, a tym samym zapewnienia świątecznego nastroju w domu, zapraszamy do naszego salonu na odsłuch świątecznych prezentów.

Wesołych świąt i wszystkiego najlepszego!