Współpraca z Schrack Seconet

Nasza pasja oraz 20-letnie doświadczenie w branży pozwala realizować bardzo trudne projekty. W INLOGIC za główny cel postawiliśmy sobie projektowanie systemów i rozwiązań, które mają zwiększać poziom bezpieczeństwa ludzi. Wszystkie produkty, z których korzystamy w naszych realizacjach reprezentują najwyższy poziom technologiczny, są intuicyjne, łatwe w obsłudze i bezpieczne w eksploatacji. Bardzo starannie wybieramy producentów do współpracy.

W związku z powyższym jest nam niezmiernie miło poinformować, że INLOGIC został oficjalnym partnerem austriackiej firmy Schrack Seconet – jednego z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie.

Początki firmy datuje się na okres wielkiej rewolucji przemysłowej XIX wieku. Nazwa wywodzi się od przedsiębiorcy i naukowca – doktora Eduarda Schracka, który zapoczątkował badania i konstruował pierwsze urządzenia radiotechniczne, będące pierwowzorami dzisiejszych systemów sygnalizacji pożarowej. Rozwój zakrojonej na szeroką skalę produkcji przez Radiolaboratorium Schracka trwa do dzisiaj.

W INLOGIC, tak jak w Schrack Seconet uważamy, że bezpieczeństwo jest najwyższym dobrem. Produkty tego producenta oparte na najnowszych rozwiązaniach techniki, są innowacyjne i niezawodne w działaniu. Systemy przeciwpożarowe firmy Schrack Seconet odpowiadają i znacznie przewyższają wymagania wszystkich, istotnych norm europejskich – np. EN 54. Urządzenia zostały wielokrotnie przetestowane i dopuszczone do stosowania w wielu krajach europejskich. Schrack Seconet jako pierwsze przedsiębiorstwo w branży, w całej Europie, otrzymało certyfikat jakości ISO 9001 we wszystkich dziedzinach swojej działalności.