SoundSport Free i nic Cię nie zatrzyma!Przed Wami SoundSport Free od Bose! Pierwsze zupełnie bezprzewodowe słuchawki douszne! Zaprojektowane tak, aby nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwiają trening na wyższym poziomie. Bose skupił się na każdym szczególe, w efekcie czego słuchawki gwarantują nieprzerwanie czysty dźwięk, niezależnie czy trzymasz telefon w dłoni, kieszeni, w opasce na ramię czy na panelu bieżni. Z nimi można zapomnieć o przewodach. Specjalnie zaprojektowana stożkowa końcówka zapewnia równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej profil wpasuje się naturalnie w kształt małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, ale też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie.Z okazji premiery SoundSport Free przygotowaliśmy konkurs dla naszych fanów, w którym do wygrania są sportowe nagrody!

1. miejsce plecak The North Face o wartości 299 zł.


2. miejsce kubek termiczny Contigo West Loop 2.0 o wartości 149 zł.


3. miejsce shaker Contigo Shake & Go™ FIT o wartości 45 zł.

Pytanie konkursowe znajdziecie na naszym fanpage’u INLOGIC_sklep. Odpowiedź należy wysłać do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku. Wygrywają trzy osoby, które mają polubiony fanpage INLOGIC_sklep i jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie. Konkurs trwa od 7 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. do godz. 13.00.

Konkurs zorganizowany jest zgodnie z zasadami FB, a zgłoszenie się do konkursu oznacza akceptację regulaminu. Powodzenia!