Oddział INLOGIC w Warszawie

INLOGIC – jesteśmy firmą ze Szczecina, która jest już na rynku ponad 20 lat. Pomimo takiego doświadczenia wciąż chcemy się rozwijać w branży. Projektujemy i montujemy inteligentne instalacje, tak aby nie sprawiały użytkownikom żadnych trudności. Staramy się zapewniać komfort oraz bezpieczeństwo. Działamy w całej Polsce, ale brak pracowni w terenie sprawiał nam czasem problem.

Tym bardziej, z ogromną przyjemnością informujemy, że jesteśmy już w Warszawie! Nowy oddział INLOGIC znajduje się w budynku Defabryki przy ul. Duchnickiej 3. Nasz nowoczesny salon o powierzchni 117m2 mieści się w dawnej Fabryce Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Budynek Defabryki po reaktywacji stał się postindustrialnym miejscem wystawienniczo-handlowym. W tej przyjaznej przestrzeni świetnie czują się ludzie kreatywni. W założeniu, poprzez dbałość o walory architektoniczne i designerskie Defabryka ma być idealnym miejscem do realizowania niepowtarzalnych projektów i idei. W sąsiedztwie INLOGIC znajdują się showroomy wnętrzarskie i modowe, agencje reklamowe, pracownie projektowe oraz salony z wyposażeniem wnętrz, restauracje oraz salony urody. Nieopodal nasz producent otworzył jeden z najnowocześniejszych inteligentnych apartamentów pokazowych w Europie – ABB Living Space Experience.

Nasz oddział został utrzymany w prostej, ale eleganckiej stylistyce z wykorzystaniem drewnianych elementów oraz naturalnej cegły. Wewnątrz dominuje styl loftowy oraz kolorystka bieli i szarości. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie nasłonecznienie, a fabryczne lampy dodają aranżacji charakteru. Salon INLOGIC jest najlepszym miejscem do przetestowania nowoczesnych urządzeń, które mamy w ofercie. Ta inspirująca przestrzeń idealnie sprawdza się podczas spotkań z architektami, projektantami wnętrz oraz inwestorami.

Galeria: