KNX - Światowy standard inteligentnych rozwiązań instalacyjnych


Tworząc inteligentne instalacje, pracujemy w oparciu o światowy standard KNX. Kilka powodów, dla których go wybraliśmy:
światowy standard KNX
Kabel magistralny

Najwyższa jakość i doświadczenie


KNX jest jedynym systemem spełniającym wymagania normy europejskiej i międzynarodowej, którymi określane są wymogi dotyczące automatyki budynkowej. System KNX istnieje na rynku już ponad 25 lat. Inwestycja jaką jest budowa domu to wydatek na długie lata, dlatego warto wybrać sprawdzone rozwiązanie.

Tysiące użytkowników na całym świecie

Licencjonowany wykonawca musi spełniać szereg wymagań technicznych i prawnych, co gwarantuje najwyższy standard działania oraz bezawaryjność. Stowarzyszenie KNX wymaga wysokiego poziomu produkcji i cały czas czuwa nad jakością powstających produktów. Tym samym, system został sprawdzony i doceniony przez tysiące użytkowników na całym świecie, zastosowany w domach wolnostojących, apartamentach, mieszkaniach czy firmach.

Zabezpieczony na przyszłość

KNX jest jedynym na świecie otwartym standardem automatyki budynkowej i domowej zabezpieczonym na przyszłość. Jest kontynuacją systemu EIB istniejącego od 1987 roku. Urządzenia pierwszej generacji są wciąż kompatybilne z nowymi urządzeniami KNX właśnie pojawiającymi się na rynku. Standard może być stosowany zarówno w nowych jak i istniejących budynkach, a instalacje KNX bez problemu można rozbudować.

Plusy KNX

Ogromny wybór

W instalacji opartej o światowy standard KNX, można w pełni zintegrować praktycznie wszystkie urządzenia. Cechą charakterystyczną (w przeciwieństwie do innych systemów) jest współpraca sprzętu różnych producentów, która pozwala na wybór z szerokiego wachlarza możliwości, urządzeń oraz stylistyki.

Wygodne zarządzanie

W przeciwieństwie do domu ze zwykłą instalacją elektryczną, w systemie KNX podłączone urządzenia będą ze sobą współpracować. System zarządzania pozwala na wygodne sterowanie zaprogramowanymi funkcjami takimi jak np.: temperatura, wilgotność powietrza, sterowanie żaluzjami, systemami bezpieczeństwa np. monitoringiem i alarmem, oświetleniem, nagłośnieniem i wieloma innymi. Po podłączeniu instalacji do sieci internetowej, użytkownik może kontrolować swój dom z każdego miejsca na świecie.Partnerzy

INLOGIC oferuje urządzenia najlepszych światowych marek. Współpracujemy ze światowej klasy producentami, a długi okres naszej działalności jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

abb solarword aquaform babtec Basalte bose bushjaeger deltalight devi enocean flir knx Lancom mobix satel