Kariera

W INLOGIC masz szansę współtworzyć niebanalne projekty.
Jest to także sposobność poznania ciekawych ludzi, najlepszych z branży.

Specjalista ds. sprzedaży

INLOGIC sp. z o.o. sp. k. od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i instalowaniem inteligentnych systemów budynkowych. Nasza firma kompleksowo wykonuje inteligentne i energooszczędne domy i  budynki użyteczności publicznej na terenie całego kraju.

W oddziale w Warszawie znajduje się salon sprzedaży, w którym nasi specjaliści pomagają w wyborze profesjonalnych systemów audio-video do budynków mieszkalnych lub biurowych. W sklepie INLOGIC oferujemy produkty renomowanych producentów takich jak Bose, Ravell, SmartThings, ABB itd.

Wymiar godzin:
Pełen etat

Miejsce pracy:
Warszawa

Zakres obowiązków

Wymagania
Mile widziana znajomość platformy do sprzedaży PrestaShop.

OferujemyAplikacje prosimy przesłać na rekrutacje@inlogic.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.