Dział dewelopera

Rynek nieruchomości w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom Państwa klientów, chcielibyśmy zaoferować bardziej nowoczesne instalacje dedykowane nowym inwestycjom.W dzisiejszych czasach, klienci szukają w ofercie deweloperskiej komfortowych, bezpiecznych i energooszczędnych rozwiązań. Wyposażając nieruchomości w system inteligentnego sterowania domem, podnoszą Państwo nie tylko prestiż inwestycji, ale również jej funkcjonalność i bezpieczeństwo. System inteligentnego domu w oparciu o standard KNX jest coraz częściej stosowany w nowopowstających budynkach mieszkalnych. Coraz większe zainteresowanie takim rozwiązaniem, wynika z faktu, iż konsumenci dostrzegają zalety posiadania tej nowoczesnej instalacji. Niewątpliwie jednymi z największych korzyści dla użytkowników są oszczędność energii, a także znaczne zwiększenie komfortu mieszkania. Zapewniamy, że zadowolenie klientów przełoży się również na zainteresowanie kolejnymi Państwa inwestycjami, czyli zadziała tutaj tzw. marketing szeptany.

Wprowadzenie systemu inteligentnego domu pozwoli podnieść standard lokali i mieszkań. Z INLOGIC możesz wyróżnić się na tle konkurencji i zaproponować swoim klientom nowoczesną nieruchomość. Dzięki temu zyskasz renomę oraz znacznie więcej możliwości.

Zapraszamy na prezentację inteligentnych rozwiązań w siedzibie firmy INLOGIC. W celu umówienia się na spotkanie z jednym z naszych doradców, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.Pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Twojego wymarzonego domu, skorzystaj z poniższego formularza.
Nasi konsultanci chętnie pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości.