Dział architekta

Na co dzień pracujemy z biurami architektonicznymi, projektantami wnętrz oraz inwestorami,
wspierając ich twórcze projekty nowoczesną technologią i elektryką.

Projektowanie

Kreatywne planowanie jest nam bardzo bliskie. W siedzibie firmy mamy pracownię projektową, która jest miejscem realizacji wszystkich zadań. Na podstawie Państwa projektów architektonicznych i rozmów z inwestorem jesteśmy w stanie zaprojektować całą nowoczesną instalację elektryczną włącznie z urządzeniami odbiorczymi, ich funkcjami i przeznaczeniem. Zarówno duże projekty jak i te mniejsze wykonywane są rzetelnie, starannie i w terminie.

Doradztwo

W kwestiach związanych z elektryką oraz technologią pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich urządzeń i nowoczesnych rozwiązań zgodnie z potrzebami klienta. Postęp w technologii dokonuje się bardzo szybko, dlatego staramy się być na bieżąco z innowacjami na rynku. W związku z tym wiemy, jak dobrać idealne urządzenie, aby zagwarantować komfort oraz ułatwić organizację codziennych czynności. Projektujemy instalacje, tak aby nie sprawiały użytkownikom żadnych trudności.

Szkolenia

Wielokrotnie w INLOGIC organizujemy szkolenia, podczas których mogą się Państwo zapoznać z tematyką projektowania oraz możliwościami inteligentnego domu. Siedziba firmy stała się miejscem pozyskiwania wiedzy podnoszącej jakość świadczonych przez biura architektoniczne usług. Tym samym, spotkania z nami są okazją do rozbudowania oferty dla inwestorów. Jeśli są Państwo zainteresowani tematem inteligentnego budynku, mogą zapisać się Państwo na indywidualne spotkanie dla biura architektonicznego poprzez wypełnienie poniższego formularza albo skorzystać z jednego ze szkoleń w dziale SZKOLENIA.

Formularz* Po otrzymaniu zgłoszenia, sprawdzamy czy w tym czasie mamy dostępną salę.

Showroom

W INLOGIC posiadamy showroom, w którym istnieje możliwość zorganizowania spotkania z inwestorem. Specjalne miejsce do rozmowy, idealne do prezentacji nowoczesnych rozwiązań.

Pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Twojego wymarzonego domu, skorzystaj z poniższego formularza.
Nasi konsultanci chętnie pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości.