Nasza misja

Naszym priorytetem oraz największą pasją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych miejsc.
Wiemy, że budowa domu to dla każdego trudne przedsięwzięcie. Swoją wiedzą staramy się pomóc już na etapie planowania budowy.

Proponujemy wybór odpowiednich urządzeń, zapewniających nie tylko wygodę, ale najważniejsze dla Ciebie i Twoich bliskich – bezpieczeństwo. Nasza pasja oraz ponad 20-letnie doświadczenie pozwala zrealizować każde, nawet najbardziej wyrafinowane marzenie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiedni system w zależności od nawyków, osobowości i potrzeb jego użytkowników. Domownicy bez względu na to, w którym miejscu aktualnie przebywają, mogą bez problemu zmieniać ustawienia przez panel kontrolny, komputer lub smartfon. Dzięki temu cały inteligentny dom jest zintegrowany i pod kontrolą właściciela.

Z nami nawet drobne codzienne czynności mogą być wyjątkowe i przyjemne. Za cel stawiamy sobie dostarczenie Tobie i Twoim bliskim niezapomnianych wrażeń, komfortu oraz wypoczynku. Dbamy o Twój dobry nastrój, kreując przyjemną atmosferę składającą się z kompozycji światła, muzyki, kolorów i temperatury.

Postęp w technologii dokonuje się bardzo szybko, dlatego jesteśmy na bieżąco z innowacjami na rynku technologicznych rozwiązań, które mają służyć człowiekowi. W związku z tym wiemy, jak dobrać idealne urządzenie, aby zagwarantować jeszcze większy komfort życia oraz ułatwić organizację codziennych czynności. Projektujemy i montujemy inteligentne instalacje, tak żeby nie sprawiały użytkownikom żadnych trudności. Wybór INLOGIC to gwarancja pełnej satysfakcji.

Prasa o nas

Akiko i Giniewska w INLOGIC
Fakty i mity inteligentnego domu
Inteligentne zabezpieczenia
Multiroom – inteligentne zarządzanie muzyką
Inteligentna architektura w nowoczesnym domu
Prestiż - INLOGIC, twój dom przyszłości
Dzisiaj - Nowe znaczenie komfortu
MM Trendy - 20-lecie firmy INLOGIC
Prestiż - 20 lat INLOGIC w Polsce
W Szczecinie - Jubileusz i nowa siedziba
Prestiż - Inteligentny i praktyczny

Pliki do pobrania

Logo

Logo - kolorowe EPS, PNG
Logo - czarno białe EPS, PNG

Katalog

Katalog w języku polskim
Katalog w języku angielski
Katalog w języku niemieckim

Zdjęcia

Kontakt

Jesteśmy otwarci na różne zaproponowane pomysły.  Rozpatrzymy każdą propozycję i chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii. Jeśli chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności – nasz specjalista ds. public relations jest do Państwa dyspozycji.

Magdalena Bretes
Magdalena Bretes
mbretes@inlogic.pl
+48 881 444 161

Pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Twojego wymarzonego domu, skorzystaj z poniższego formularza.
Nasi konsultanci chętnie pomogą w rozwianiu wszelkich wątpliwości.