Muzyczne inspiracje na Dzień Matki

Do Dnia Matki został niecały tydzień, a Ty wciąż nie masz odpowiedniego prezentu? Jeśli chcesz w tym roku podarować mamie coś wyjątkowego, wrzucamy kilka prezentowych propozycji z podziałem na aktywności.

Gdy mama dużo podróżuje:

Niezawodne mogą się okazać bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 35 II. Eleganckie i bardzo wygodne urządzenie, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wbudowana technologia redukcji hałasu, pozwoli rozkoszować się ulubionymi kawałkami muzycznymi nawet podczas podróży samolotem.

Dostępne w 3 kolorach: czarnym, srebrnym oraz granatowym.
Cena regularna: 1699 zł.
Cena promocyjna: 1299 zł.


Przejdź do produktu >
,

Gdy mama lubi gotować:

Podczas gotowania mogą przydać się wolne ręce. Z bezprzewodowym głośnikiem Bose SoundWear można przyrządzać ulubione potrawy i równocześnie zatracać się w ukochanych przebojach. Głośnik nosi się na ramionach, jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a legendarna technologia falowodów ukryta w jego wnętrzu, zapewnia unikatową jakość dźwięku.

Dostępny w 1 kolorze: czarnym.
Cena regularna: 1299 zł.
Cena promocyjna: 1149 zł.


Przejdź do produktu >

Gdy mama uprawia sport:

Nie ma lepszych słuchawek sportowych jak bezprzewodowe douszne Bose SoundSport Free. Ulubione kawałki muzyczne zachęcą do wytrwałości, a słuchawki za pomocą najnowszej technologii przeniosą trening na wyższy poziom. Nieprzerwanie gwarantują czysty i potężny dźwięk. Słuchawki są bardzo wygodne, nie wypadają i nie męczą uszu. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.

Dostępne w 3 kolorach: niebiesko-żółte, pomarańczowe oraz czarne.
Cena regularna: 849 zł.
Cena promocyjna: 779 zł.


Przejdź do produktu >

Gdy mama jest melomanką:

Koniecznie podaruj jej Bose Home Speaker 500. Jeśli podczas wykonywania różnych domowych czynności uwielbia słuchać ulubionych przebojów w najlepszej jakości – Bose Home Speaker 500 będzie dla niej idealnym prezentem. Ten inteligentny głośnik potrafi wypełnić przestrzennym dźwiękiem stereo każde pomieszczenie i wygląda równie zachwycająco, jak brzmi.

Dostępny w 2 kolorach: czarnym oraz srebrnym.
Cena regularna: 1999 zł.
Cena promocyjna: 1699 zł.


Przejdź do produktu >

Gdy mama dużo pracuje przy komputerze:

A nadal używa głośników wbudowanych w laptopie lub dostarczonych z komputerem stacjonarnym, nie jest nawet blisko jakości dźwięku, na jaką zasługuje. Idealnym prezentem będą głośniki komputerowe Companion 20. Technologia TrueSpace® pozwala uzyskać przestrzenny, naturalny dźwięk podczas słuchania muzyki, grania czy oglądania filmów. Ten dwuczęściowy system głośników na pewno podniesie komfort pracy.

Dostępne w 1 kolorze: srebrnym.
Cena regularna: 989 zł.


Przejdź do produktu >

Gdy mama lubi aktywność na dworze:

Najlepszy będzie przenośny głośnik Bluetooth – Bose SoundLink Revolve +. Mama może zabrać go dosłownie wszędzie. Revolve + jest wprost idealny na domowe imprezy zarówno w domu jak i ogrodzie. Dzięki wytrzymałym i wodoodpornym materiałom, z których go wykonano, można korzystać z niego w wielu miejscach takich jak basen czy jezioro. Najważniejszą zaletą SoundLinka’a Revolve + jest głęboki i oszałamiający dźwięk emitowany we wszystkich kierunkach. Po ustawieniu go przy ścianie, odbija dźwięki przez co wrażenia będą podobne do tych odczuwanych na koncercie.

Dostępny w 2 kolorach: czarnym oraz srebrnym.
Cena regularna: 1299 zł.
Cena promocyjna: 1099 zł.


Przejdź do produktu >

Gdy mama źle sypia:

Gdy mama ma problemy ze snem mogą przydać się słuchawki Sleepbuds. Opracowane przez Bose, słuchawki do snu zostały wyposażone w technologię maskowania hałasu. Sleepbuds są niewielkie i kompletnie pozbawione przewodów. Podczas snu odtwarzają specjalnie opracowane dźwięki maskujące i ułatwiające zasypianie. Wyspana rodzicielka będzie mieć więcej energii na co dzień.

Dostępne w 1 kolorze: srebrnym.
Cena regularna: 1199 zł.


Przejdź do produktu >