Z miłości do muzyki, czyli walentynki 2019

Jeśli masz spostrzeżenie, że muzyka w Waszym związku odgrywa bardzo ważną rolę oraz inspiruje do działania to mamy trzy walentynkowe propozycje na prezent dla Twojej połówki. Sugerowane tutaj urządzenia są bezprzewodowe, ponieważ muzyka tak jak miłość – nie zna granic. W dodatku przy swoich niewielkich rozmiarach produkty Bose świetnie brzmią, są wytrzymałe i sprawdzają się w różnych warunkach.

Bose SoundLink Color Bluetooth® II – cena 595 zł

Głośnik został zaprojektowany z myślą o podróżach, dlatego jest świetny na Wasze wspólne wyjazdy. Jeden z mniejszych głośników z oferty Bose, jego waga to 540 gramów. Posiada mocną konstrukcję oraz dopasowaną i miękką silikonową obudowę, dzięki której tak szybko się nie zniszczy. Jest odporny na wilgoć, więc gotowanie z nim wspólnej kolacji walentynkowej będzie prawdziwą przyjemnością. Czas pracy baterii to 8 godzin. SoundLink Color Bluetooth® II zapewnia niezawodny zasięg komunikacji bezprzewodowej i bezproblemowe łączenie. Można szybko przełączać się między dwoma podłączonymi urządzeniami. Głośnik zapamiętuje osiem ostatnio wykorzystywanych urządzeń, dlatego połączenie z telefonem, tabletem lub laptopem nigdy nie będzie problemem. Dostępny w czterech kolorach.


Przejdź do produktu >
,

Bose SoundLink Micro – cena 448 zł

Żaden inny głośnik tych rozmiarów, nie dorównuje mu dźwiękiem. Nie ma znaczenia, co aktualnie robicie — chodzicie po górach, jeździcie na rowerach, gotujecie romantyczną kolację czy po prostu wspólnie spędzacie miło czas. Potrzebujecie muzyki. Firma Bose zaprojektowała głośnik, który dorówna tempa podczas wspólnych aktywności i dostarczy niesamowite brzmienie. Mimo swoich niewielkich rozmiarów głośnik SoundLink Micro zaskakuje mocnym dźwiękiem. Jest także super wytrzymały i wodoodporny. Spokojnie wytrzyma do 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Jego odporny na rozerwanie silikonowy uchwyt ułatwia korzystanie z głośnika w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary i doskonałe brzmienie sprawią, że Twoja walentynka nigdy się z nim nie rozstanie.


Przejdź do produktu >

Bose QuietComfort 35 seria II czarne – cena 1399 zł

Bez względu na to, czym zajmuje się Twoja połówka, a uwielbia muzykę w najlepszej jakości oraz dobry design, naszą najlepszą propozycją dla niej są bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 35 II. Eleganckie i bardzo wygodne bezprzewodowe QC35 II sprawdzą się w każdych warunkach. Wbudowana technologia redukcji hałasu, pozwoli rozkoszować się ulubionymi kawałkami muzycznymi nawet podczas podróży samolotem. Stworzone z myślą o wyciszaniu hałasów otaczającego świata, więc nosząc je, można skupić się na tym, co najważniejsze. Można zagłębić się w brzmienie, pracę lub pasję, a żaden hałas nie będzie w tym przeszkadzał. Słuchawki posiadają 20-godzinny czas pracy akumulatora. Podaruj QC 35 II i spraw, by ukochana osoba miała to, co kocha jeszcze bliżej.


Przejdź do produktu >