Głośniki podróżne – przegląd nowości od BoseNie musisz rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką. Może towarzyszyć Ci praktycznie wszędzie. Bez kabli, dzięki bezprzewodowym głośnikom SoundLink® Bluetooth® od Bose. Głośniki możesz zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową. Świetnie sprawdzą się również podczas pikniku. Korzystaj z nich podczas pobytu w hotelu, wędrówki, odpoczynku na plaży a także w drodze do pracy. Zostały opracowane z myślą o podróżach – mają trwałe obudowy i akumulatory zapewniające wiele godzin działania. Idealny prezent dla wszystkich, którzy kochają muzykę i to w najlepszej jakości!

Wiosenne nowości od Bose:

SoundLink Revolve +

SoundLink Revolve + uchodzi za jeden z najlepszych przenośnych głośników od Bose. Charakteryzuje się głębokim i oszałamiającym dźwiękiem emitowanym we wszystkich kierunkach. Głośnik jest wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce. Wewnątrz urządzenia znajduje się niezwykle wydajny przetwornik i dwa pasywne radiatory, a także wielokierunkowy deflektor akustyczny. Jego wodoodporna konstrukcja sprawia, że możliwe jest korzystanie z niego w wielu miejscach takich jak plaża czy basen.

 
SoundLink Revolve

SoundLink Revolve jest mniejszą wersją SoundLink Revolve +. Ten przenośny głośnik Bluetooth również zapewnia wielokierunkowy dźwięk, gwarantując równomierną głośność na całym obszarze. Pasywne radiatory zapewniają wysoką jakość niskich tonów oraz ograniczają niepotrzebne drgania. Mały, poręczny z świetną jakością odtwarzania dźwięku – idealny kompan każdej podróży. Niezwykle żywotny akumulator pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki nawet do 12 godzin.

 
SoundLink Colour II

SoundLink Colour II posiada dopasowaną i miękką silikonową obudowę, dzięki której nie zniszczy się podczas podróży. Mocna konstrukcja, waga 540 gramów oraz odporność na wilgoć umożliwiają zabranie go praktycznie w każde miejsce. Wbudowany mikrofon daje możliwość prowadzenia wyraźnych rozmów. Zapewnia bezprzewodową łączność Bluetooth nawet do 9 m. Głośnik SoundLink Colour II został zaprojektowany z myślą o podróżach.

 
SoundLink Mini II

SoundLink Mini II nie jest nowością w tym zestawieniu, ale na pewno pisząc o głośnikach podróżnych, warto o nim wspomnieć. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada bardzo przyjemne brzmienie. Ma wbudowany mikrofon, który umożliwia odbieranie połączeń. Lekki, poręczny, bez możliwości przewrócenia, można umieścić go niemal w każdym miejscu. Zasięg na 10 metrów oraz wydajna bateria, która starcza nawet na 10 godzin sprawiają, że SoundLink Mini II jest idealnym towarzyszem każdej imprezy na dworze.