Przyjemność picia kawy w miejscu pracyKawa – napój, który cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Jej właściwości są wciąż analizowane przez naukowców. Jedno jest pewne, zawarta w niej kofeina rozluźnia i pobudza naszą sprawność psychiczną. Bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy, ponieważ tam gdzie klienci, pracownicy i goście ją spożywają panuje przyjemna atmosfera. Kawa sprzyja komunikacji oraz zwiększa produktywność.

Dobra kawa w biurze to podstawa, szczególnie jeśli korzystają z niej wszyscy: pracownicy, członkowie kadry zarządzającej i ich goście. Jednak oprócz wybornego smaku, w przypadku ekspresu firmowego ważna jest również funkcjonalność, ekonomia oraz intuicyjna obsługa. JURA stworzyła ekspresy dedykowane do tego rodzaju zastosowań.

Na pierwszym miejscu jakość i smak

Smak kawy z ekspresu firmy JURA musi spełniać najbardziej restrykcyjne szwajcarskie standardy jakości – najlepsza przefiltrowana świeża woda, precyzyjnie zmielona kawa, regulowana jednostka zaparzająca. Doskonałym sposobem na przetestowanie tego producenta, jest po prostu spróbowanie świeżo zaparzonej kawy przy okazji wizyty w salonie INLOGIC. Automatyczny ekspres JURA umożliwi przygotowanie z łatwością szerokiej gamy kaw – od wyraźnego ristretto po modne i mleczne latte macchiato.

Technologia JURA

Wewnątrz automatycznego ekspresu do kawy JURA, dedykowanego do biura, znajdziemy:

Łatwa obsługa

Obsługa automatycznych ekspresów JURA jest prosta i intuicyjna. Ulubiony specjał kawowy przygotujemy za naciśnięciem jednego przycisku. Ekspres zawiera również mnóstwo opcji, dzięki którym możliwe jest maksymalne dostosowanie kawy do indywidualnych oczekiwań i upodobań. Czytelne komunikaty i pełna automatyzacja ułatwią cały proces przygotowania napoju.

Automatyczne ekspresy JURA pracują również w technologii SMART. JURA umożliwia automatyczną obsługę ekspresu do kawy za pośrednictwem personalnych urządzeń takich jak tablet czy smartfon. Dzięki aplikacji JURA Connect na urządzeniach wyświetlą się wszystkie najważniejsze i spersonalizowane informacje. Jeśli prezes w biurze ma ulubioną kawę, może ją włączyć za pomocą aplikacji zainstalowanej w jego telefonie.

Dostosowany do ilości pracowników i gości

Biuro firmy jest takim miejscem, w którym spędzamy większość swojego dnia, a co się z tym wiąże pijemy w nim kilka kaw. Automatyczny ekspres do kawy musi przygotowywać ją maksymalnie szybko i za pomocą jednego przycisku. W biurze, w którym pracuje od 6 do maks. 10 osób, można pozwolić sobie na urządzenie, które docelowo jest przeznaczone do użytku domowego. W firmie, w której pracuje powyżej 10 pracowników trzeba zainwestować w profesjonalny sprzęt dedykowany do mniejszej gastronomii. Taki ekspres bez problemów jest w stanie przygotować powyżej 50 kaw dziennie.

Polecamy do biura:

ZS6 Aluminium