meta_description

eibPort Version 3

dodatkowe informacje:

Model:

Zintegrowane oprogramowanie w eibPort

Oprogramowanie do wizualizacji, projekcji i zarządzania zintegrowane w jednym produkcie eibPort. Cała ta funkcjonalność dostępna z każdego urządzenia posiadającego przeglądarkę np. Firefox, internet Explorer i zainstalowany serwer Java.

Wizualizacje

Darmowa licencja na wizualizację dostępna jest na każdym urządzeniu posiadającego standardową przeglądarkę i zainstalowany serwer JAVA.

Edytor

Projektowanie wizualizacji i wszystkich zadań dla eibPort odbywa się w prosty sposób za pomocą intuicyjnego edytora oraz informacji wyświetlanych po najechaniu myszka na wybrany element. Aby go obsługiwać nie potrzeba dużego doświadczenia, wystarczy zapoznać się z załączoną instrukcją, dostępną w wielu językach.

Edytowanie wizualizacji:

Edytowanie zadań:

Configurator (Confitool)

Konfiguracja eibPort-u możliwa jest się za pomocą Configtool, nie potrzeba specjalnych wtyczekETS ani samego programu ETS. Dzięki configtool w prosty sposób możemy zmienić parametry, wgrać obrazki, zmienić konfiguracje strony początkowej lub dodać własne elementy do wizualizacji. Wielojęzyczne podpowiedzi po wskazaniu elementu myszką są bardzo pomocnym elementem. Wszystko jest takie proste dzięki Configtool.