meta_description

Integral IP BXF

dodatkowe informacje:

---

Integral IP BXF to najnowsza centrala sygnalizacji pożarowej w dobrze znanej na rynku rodzinie central serii Integral IP. Została zaprojektowana jako kompaktowa centrala jednopętlowa z ogromnym potencjałem  do zabezpieczania najmniejszych instalacji oraz do nadzorowania bezzałogowych obiektów technicznych i zakładów.

Zdalny dostęp z poziomu komputera PC, smartfonu i tabletu.

Na jednej linii pętlowej o długości maksymalnej 3500 m można zastosować do 250 elementów. Centrala Integral IP BXF tworzy nową jakość na rynku najmniejszych instalacji ponieważ może być zdalnie nadzorowana z wykorzystaniem oprogramowania do zdalnego dostępu z poziomu komputera PC, smartfonu i tabletu. W przypadku wystąpienia problemu osoby odpowiedzialne za nadzorowanie systemu mają dostęp do wszystkich stanów systemowych podobnie jak użytkownik lokalny znajdujący się w obiekcie.Prosta i intuicyjna obsługa.

Integral IP BXF bazuje na sprawdzonej technologii IP, która jest cały czas rozwijana i ma ogromny potencjał. Dzięki stworzeniu intuicyjnego interfejsu użytkownika poprzez czytelne rozmieszczenie przycisków funkcyjnych i zastosowaniu wygodnych funkcji obsługi zapewniony jest szybki przegląd także w sytuacji stresowej, jaką jest niewątpliwie pożar. Zastosowana wielopoziomowa koncepcja bezpieczeństwa zapewnia dostęp do centrali tylko autoryzowanym użytkownikom.

Zestawienie najważniejszych cech: