meta_description

SoundWear Companion

dodatkowe informacje:

---

Bez angażowania rąk. Bez angażowania uszu.

Chcesz zawsze mieć muzykę przy sobie, rozumiemy to doskonale. Jednak nie zawsze chcesz zakładać słuchawki, które ograniczą kontakt z otoczeniem. Wiemy, jak to rozwiązać. Zaprojektowaliśmy głośnik SoundWear Companion właśnie dla Ciebie. Łączy on w sobie wygodę użytkowania i brak izolacji od świata wokół. Dzięki niemu możesz zatracić się w muzyce, nie tracąc jednak kontaktu z otoczeniem. Głośnik można nosić wygodnie na barkach, a jego nieskazitelne brzmienie dotrze tylko do Twoich uszu. Legendarna technologia falowodów Waveguide ukryta w jego wnętrzu zapewnia unikatową jakość dźwięku.

OTOCZ SIĘ DŹWIĘKIEM. ZACHOWAJ KONTAKT Z OTOCZENIEM.

Załóż je. Noś go wszędzie. Odbieraj połączenia lub pytaj Siri. Nasz głośnik uwolni Cię od urządzeń, które tylko oddalają od otaczającego świata.

WIELOLETNIA HISTORIA INNOWACJI, KTÓRA TRWA ...

Patrzenie na historię innowacji fascynuje. Głośniki stereo, które brzmiały intensywniej w tylnej ich części, niż w przedniej. Niewielkie jednogłośnikowe systemy stereo, które zastąpiły rozbudowany sprzęt. Słuchawki z funkcją redukcji hałasu, które zupełnie zmieniły praktycznie wszystko. To tylko kilka przełomowych rozwiązań, którym nadaliśmy życie podczas naszej wieloletniej historii innowacji. Sprawdź je, a przekonasz się o tym, jak bardzo odmienią Twoją codzienność. Tworzenie produktów, które zmieniają świat na lepsze, jest nadal naszą główną motywacją.

Idealnie obrazuje to głośnik SoundWear Companion. Wypróbuj go, a nie będziesz w stanie się z nim rozstać.

Odporny na skręcanie. Ściśle przylega.

Opracowaliśmy technologię, która pozwala uzyskać głęboki bas w elastycznej opasce. Wykorzystaliśmy specjalne materiały, jak elastyczny stalowy drut pokryty medycznym silikonem, który zapewnia odpowiedni poziom naprężenia, przez co opaska idealnie przylega do szyi i ramion. Głośnik jest tak wygodny, że możesz go nosić przez cały dzień, kompletnie o nim zapominając.

Wymienny. Elastyczny. Wytrzymałość.

Pracując nad tym modelem, nie skupialiśmy się jedynie na głośniku. Nasze specjalne pokrowce zaprojektowaliśmy tak, aby nie tłumiły dźwięku. Dzięki odporności na ładunki elektrostatyczne nie przywrą do nich włosy ani ubranie. Dodatkowo są elastyczne w czterech kierunkach, co zapewnia idealne dopasowanie do głośnika. Do każdego głośnika dołączony jest pokrowiec w kolorze czarnym. Osobno dostępne są też pokrowce w kolorze szarym, granatowym lub ciemnofioletowym.

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.

Aplikacja Bose Connect zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji zakupionego produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje produktu i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Możesz także z łatwością zarządzać swoimi połączeniami Bluetooth. Wystarczy jedno przesunięcie palcem, aby przełączyć się z rozmowy na smartfonie na odtwarzanie muzyki na tablecie czy oglądanie filmu z laptopa. A gdy słuchasz podkastu lub rozmów radiowych, możesz włączyć Tryb dialogowy, by poprawić jakość mowy.