meta_description

Acoustimass® 5 series V

dodatkowe informacje:

Kolory:

Przestrzeń dla Twojej muzyki

Wychwyć najdrobniejsze szczegóły odsłuchiwanych utworów dzięki systemowi Acoustimass® 5 series V. Dwa przeprojektowane głośniki Direct/Reflecting® series II mają smukły profil i nowoczesną stylistykę. Chowany moduł Acoustimass® odtwarza głębokie niskie tony wszystkich ulubionych utworów. Jeżeli słuchasz muzyki w większych pomieszczeniach w domu, ten system idealnie się do tego nadaje.

Bogactwo dźwięków. Smukły profil.

Głośniki kostkowe Direct/Reflecting® series II to smukła sylwetka, która przyciąga wzrok. Wewnątrz obudowy znajdują się precyzyjnie ustawione przetworniki, wypełniające pomieszczenie przestrzennym dźwiękiem, który nie wymaga przebywania w „optymalnym miejscu”. Głośniki można zamontować równolegle do ściany za pomocą dodatkowych uchwytów. Nie wymagają odstępu 5 cm od jej powierzchni tak jak poprzedni model.

Dodaj mocy swojej muzyce

Mocna linia basu i rytmiczna perkusja ożywiają odsłuchiwany utwór. Nasz moduł Acoustimass® odtwarza tego typu niskie tony, nadając im nowej głębi, niezależnie od poziomu głośności i bez zakłóceń. Umieść moduł poza zasięgiem wzroku, a słuchacze będą mieć wrażenie, że dźwięk płynie wyłącznie z niewielkich głośników kostkowych.