meta_description

Systemy głośnikowy 161®

dodatkowe informacje:

Kolory:

Głośniki Bose® 161 to uniwersalne rozwiązanie do słuchania muzyki i filmów. Te małe głośniki stereofoniczne do umieszczenia na półce na książki zapewniają zrównoważony dźwięk i prostej obudowie, który działa z elementami stereofonicznymi i kina domowego.

Te małe głośniki do ustawienia na półce mogą konkurować ze znacznie większymi głośnikami domowego systemu stereo. Technologie Articulated Array® i Stereo Everywhere® zapewniają wysokiej jakości dźwięk w niemal każdym punkcie pokoju.

Jakość i uniwersalność

Głośniki stereo Bose® 161 zapewnią jakość dźwięku Bose w każdym pokoju, biurze lub salonie. Można je umieścić na półce albo zamontować w innym miejscu przy użyciu dołączonych uchwytów montażowych.

Głośniki te doskonale sprawdzą się również w kinie domowym, gdzie wzbogacą ulubione filmy dźwiękiem o jakości typowej dla Bose.

Posiadacze systemu Bose® Lifestyle® mogą użyć głośników Bose® 161 ze wzmacniaczem SA-3 do odtwarzania muzyki w kolejnych pomieszczeniach. Ponadto jednocześnie i w ramach tego samego systemu w jednym pokoju można słuchać muzyki, a w drugim — oglądać filmy.

Więcej funkcji

Konstrukcja głośnika Articulated Array® z precyzyjnie umieszczonymi przetwornikami zapewnia duży, jednolity obszar odsłuchu.

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo w szerokim obszarze odsłuchu. Dzięki zastosowaniu technologii Bose te głośniki stereo pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych, domowych głośników audio, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Przetworniki Twiddler® bazują na zastrzeżonej technologii pozwalającej na generowanie większego ruchu powietrza z małej obudowy. Zapewniają jakość, jakiej można spodziewać się po znacznie większych głośnikach, i sprawiają, że można cieszyć się niskimi częstotliwościami mimo niewielkich rozmiarów obudowy.

Możliwość rozbudowy systemu kina domowego o dźwięk jakości kinowej — z zachowaniem wyglądu kina domowego — jeśli ten produkt zostanie połączony z dowolnym innym systemem głośników Direct/Reflecting®.

Magnetycznie ekranowane głośniki umożliwiają umieszczenie ich blisko telewizora bez powodowania pogorszenia jakości obrazu.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.

Do zestawu dołączono uchwyty w celu ułatwienia instalacji i umożliwienia montażu w większej liczbie miejsc.