Hity na liście świątecznych prezentówOkres świąt to czas dobrej zabawy, a także najlepsza okazja, aby obdarować ukochaną osobę czymś szczególnym. Bose® oferuje produkty na wszystkie świąteczne okazje — dla tych, którzy oddają się przyjemnościom, odpoczywają lub spalają zbędne kalorie!
Hitem wśród bożonarodzeniowych prezentów i zaskoczeniem dla niejednego audiofila będzie SoundLink® Mini 2. Głośnik, który jest tak mały, że mieści się w dłoni. Mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia pełny, naturalny dźwięk, a obdarowana nim osoba poczuje realistyczne brzmienie ulubionej muzyki.  Soundlink® Mini bez problemu łączy się bezprzewodowo z urządzeniami Bluetooth®, ma niezwykle elegancki design i bardzo dobrą jakość dźwięku. Długo działa na akumulatorze, przez co jest idealny do nagłośnienia małych imprez plenerowych.

Cena: 899 PLN brutto
Drugim wyjątkowym mobilnym produktem od Bose, gorąco polecanym przez nas na święta, jest system SoundTouch® Portable. Urządzenie zapewnia czysty i pełny dźwięk, co jest niespotykane w przypadku tak małego systemu. Wbudowany akumulator jest bardzo wytrzymały i pozwala na wiele  godzin słuchania muzyki przesyłanej strumieniowo. System można łatwo przenosić, dzięki czemu osoba, która go otrzyma będzie mogła wszędzie cieszyć się ulubioną muzyką wysokiej jakości. I co najważniejsze SoundTouch® Portable bezpośrednio łączy się z ulubionymi internetowymi stacjami radiowymi. Obdarowana osoba ma dostęp do całego spektrum muzyki przesyłanej strumieniowo.

Cena: 1699 PLN brutto
Wszystkich zainteresowanych poprawieniem jakości dźwięku, zapraszamy do naszego salonu na test świątecznych prezentów, podczas którego można przekonać się jak urządzenia sprawdzają się w codziennych warunkach. Dla tych, którzy potrzebują  większego sprzętu  domowego, przypominamy o zimowej atrakcyjnej promocji od Bose

przejdź do produktu