Test świątecznych prezentów w INLOGIC

Przed zakupem świątecznych prezentów dla całej rodziny, dobrze jest najpierw je wypróbować, aby mieć pewność, że wydane pieniądze będą tego warte. My polecamy w te święta prezenty w postaci poprawy jakości dźwięku i technologii z redukcją hałasu – wszystko od Bose, do kupienia i przetestowania w salonie INLOGIC.Numerem jeden na liście świątecznych prezentów i hitem tego roku są najnowszej generacji słuchawki  Bose® QuietComfort® 25 z wiodącą w branży technologią redukcji hałasu. Dzięki nim obdarowana osoba poczuje realistyczne brzmienie swojej ulubionej muzyki. Lekka i bardzo stylowa konstrukcja umożliwia noszenie ich przez cały dzień.


Idealnym prezentem dla kogoś bliskiego, będzie również SoundLink® Bluetooth® III,  najlepszy przenośny głośnik, który połączy się bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth®.  Zapewnia pełne, głębokie i czyste brzmienie, a także nawet do 14 godzin muzyki dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu. Opcjonalne kolorowe pokrowce umożliwiają spersonalizowanie głośnika i zabezpieczenie go przed zarysowaniami.Mniejszą wersją będzie SoundLink® Mini, który jest tak mały, że mieści się w dłoni, a pomimo tego zapewnia pełny i naturalny dźwięk. Również łączy się bezprzewodowo z urządzeniami Bluetooth®. Z takim prezentem można słuchać ulubionej muzyki w dowolnym czasie i miejscu. Bez zbędnych kabli.Najnowszym produktem wprowadzonym na rynek przez Bose to SoundLink® Colour Bluetooth®,  w pięciu wariantach kolorystycznych, dzięki którym można dopasować  głośnik do ulubionego stylu osoby obdarowanej.  SoundLink® Colour Bluetooth® jest na tyle kompaktowy i lekki (0,5 kg), że można go wziąć ze sobą chociażby w podróż. Mimo niewielkich gabarytów, oferuje doskonałej jakości dźwięk.


Dla osób aktywnych polecamy słuchawki douszne FreeStyle™, które stworzono z myślą o bogatym brzmieniu i estetycznym wyglądzie. Silikonowe końcówki  StayHear®  umożliwiają wygodne i stabilne dopasowanie słuchawek do uszu.


Wszystkich zainteresowanych poprawieniem jakości dźwięku, zapraszamy do naszego salonu na test świątecznych zakupów, podczas którego będą mieli Państwo okazję przekonać się jak sprawdzają się urządzenia w technologii Bose.