Konkurs "Wesołych świąt Szczecin!"


Wspólnie z MM Trendy organizujemy wyjątkowy konkurs! Do wygrania mamy m.in.  słuchawki  Bose® SoundTrue i  głośnik Bose® SoundLink® Colour Bluetooth. Co zrobić, aby je wygrać? To bardzo proste i przyjemne zadanie!

Wystarczy wykonać świąteczne zdjęcie w ciekawym miejscu w Szczecinie i dołączyć do nich życzenia dla miasta. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najlepsze prace, na które czytelnicy będę mogli głosować na fanpage’u MM Trendy na Facebooku. Nagrodzimy ośmiu autorów, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów. Zwycięzca otrzyma słuchawki Bose® SoundTrue on-ear mint. Uwaga, to sprzęt, którego używa m.in. Ewa Chodakowska! Dla zdobywcy 2. miejsca mamy głośnik Bose® SoundLink® Colour Bluetooth, a dla zdobywcy 3. miejsca mamy słuchawki Bose® SoundTrue in-ear black.

Przygotowaliśmy też prezenty dla osób z pozostałych miejsc: 4. otrzyma podwójny bilet na styczniowy koncert Akiko i Sylwestra Ostrowskiego w siedzibie firmy INLOGIC, 5. płytę z autografem Sylwestra Ostrowskiego,  6. trzy osoby ex aequo – kubki porcelanowe INLOGIC.

To jednak nie koniec niespodzianek! Do 22 grudnia w Arenie Szczecin na świątecznej instalacji z projektorami będą wyświetlane nadesłane przez Was zdjęcia!

Zadanie jest proste. Zrób świąteczne zdjęcie w ciekawym miejscu w Szczecinie, napisz życzenia dla naszego miasta i prześlij je na adres: tomasz.kuczynski@mediaregionalne.pl, w tytule wpisując: Konkurs „Wesołych Świąt Szczecin”. Nie zapomnij podać swoich danych: imienia, nazwiska i numeru telefonu. Na wasze zdjęcia czekamy od 1 do 10 grudnia 2014 roku.

Głosować na najlepsze fotografie będzie można na profilu MM Trendy na Facebooku od 12 do 19 grudnia. Wyniki ogłosimy 22 grudnia tego roku.