Programy od ABB

Firma ABB udostępnia wiele aplikacji, które mogą pomóc Państwu w zapoznaniu się z ich produktami. Zapraszamy do przejrzenia tej, jakże pokaźnej listy:

Dzisiaj - magazyn kwartalny dla klientów, dostępny w polskiej wersji językowej. System android
ABB Review - magazyn kwartalny dla klientów, przegląd technologii ABB. System android
Świat osprzętu - katalog z osprzętem, dostępny w polskiej wersji językowej na tablet i smartfon. System android.
E 90 Wizard - przewodnik i kreator doboru bezpieczników z serii E 90 dla rynku przemysłowego, mieszkaniowego, fotowoltaiki. Dostępny w angielskiej wersji językowej. System android.
EOT Wizard - przewodnik i kreator doboru rozłączników w obudowach i bezpieczników. Dostępny w angielskiej wersji językowej. System android.
EPR - przewodnik i kreator doboru przekaźników prądowych i zasilaczy. Dostępny w angielskiej wersji językowej. System android.
OTDC Wizard -  przewodnik i kreator doboru rozłączników i akcesoriów. Dostępny w angielskiej wersji językowej. System android.
S200 Wizard -  przewodnik i kreator doboru wyłączników z serii S200. Dostępny w angielskiej wersji językowej. System android
Living space - aplikacja pokazująca możliwości systemów Busch Jaeger. Dostępna na iOS.
Busch ComfortTouch - aplikacja pokazująca możliwości sterowania i monitorowania automatyką budynku. Dostępna na iOS i android.
The Welcome-3D i Welcome - aplikacje pokazujące możliwości współpracy telefonów i tabletów z systemem ABB Welcome. Dostępna na iOS i android.