Akademia INLOGIC

X Jubileuszowe Targi Pracy „KARIERA 2019” odbędą się 26 listopada (wtorek) na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Podczas tego wydarzenia zaplanowana jest  inauguracja Akademii INLOGIC – wspólnego projektu firmy oraz Biura Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Program Akademii

Program składa się z cyklu 5 warsztatów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów związanych z takimi dziedzinami jak: elektryka i elektrotechnika, automatyka i robotyka, energetyka czy teleinformatyka. Podczas spotkań uczestnicy zmierzą się z praktycznymi problemami ze świata technologii. Program warsztatów został ułożony tak, żeby nie powtarzać, a uzupełniać wiedzę zdobywaną w trakcie studiów.

Platforma do rejestracji

Akademia INLOGIC to projekt przeznaczony dla studentów ZUT, w szczególności dla zainteresowanych osób z Wydziału Elektrycznego. Dla uczestników została utworzona specjalna platforma pod adresem www.akademia.inlogic.pl. Zapisy do rejestracji ruszają 26.11.2019 r. i będą trwały do końca bieżącego roku (tj. do 31 grudnia 2019). 

Warsztaty będą odbywać się raz w miesiącu w siedzibie INLOGIC przy ul. Basenowej 6 w Szczecinie. Pierwsza edycja programu potrwa 5 miesięcy – od stycznia do maja 2020 roku. Udział w programie i warsztatach jest bezpłatny. Podczas jednego warsztatu może wziąć udział grupa studentów, składająca się maksymalnie z 30 osób. O udziale w szkoleniach będzie decydować pierwszeństwo zgłoszeń.

Nagroda

Warsztaty kończą się certyfikatami. Trzech najbardziej aktywnych uczestników programu zaprosimy na 3-miesięczne płatne staże do INLOGIC. Laureaci podczas stażu mają możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej oraz zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez aktywne uczestnictwo w codziennych zadaniach firmy. Wyniki Akademii INLOGIC zostaną ogłoszone w czerwcu 2020 r. za pośrednictwem portalu głównego Akademii INLOGIC oraz kanałami Biura Karier.