Produkt września - Bose Noise Cancelling Headphones 700

 

Noise Cancelling Headphones 700 to nie jest zwyczajny odświeżony produkt Bose. Prawdopodobnie to bardzo ważny moment w ewolucji słuchawek. Inteligentne Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. Firma Bose przedefiniowała możliwości słuchawek, dzięki czemu można korzystać ze smartfona bez potrzeby wyciągania go z kieszeni. Łatwy dostęp do asystentów głosowych pozwala zachować kontakt ze światem. Asystenci pomagają z muzyką, nawigowaniem, prognozami pogody i w wielu innych przypadkach. Można bez problemu odbierać połączenia i wydawać polecenia swojemu asystentowi głosowemu. Bose Noise Cancelling Headphones 700  są wyposażone w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje głos użytkownika, wyciszając jednocześnie hałasy wokół. System inteligentnie adaptuje się do otoczenia, dzięki czemu jakość dźwięku stoi na nieznanym dotąd poziomie. Nawet, gdy dookoła jest głośno. Słuchawki obsługują Google Assistant i Amazon Alexa. Wybór ulubionego asystenta należy do Ciebie. 

Dodatkowo producent wprowadził udoskonalenia na polu, z którego jest najbardziej znany. Zamiast jednego poziomu redukcji hałasu słuchawki Bose Headphones 700 mają ich 11, dzięki czemu można w pełni dostosować się do danego otoczenia.  Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala zmniejszyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu można też zmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są równie wyraźne, jak przed założeniem słuchawek. A w nagłych przypadkach, można skorzystać z trybu konwersacyjnego. Naciśnięcie przycisku spowoduje wstrzymanie odtwarzania muzyki i wykorzystanie systemu mikrofonowego do dopuszczenia otaczających dźwięk do Twoich uszu. Funkcja ta sprawdza się idealnie przy zamawianiu kawy lub podczas rozmowy ze współpracownikiem.

Słuchawki obsługują także technologię Bose AR. Jest to pierwsza w swoim rodzaju platforma rzeczywistości rozszerzonej, która zapewnia nowe, zadziwiające doznania dźwiękowe, dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi cyfrowymi treściami, pozostając jednocześnie w kontakcie z otaczającym Cię światem.

Nie zapomnij też o swojej muzyce. Ciesz się fantastycznym brzmieniem niezależnie od poziomu głośności dzięki aktywnemu korektorowi dźwięku.  Twoja muzyka brzmi dokładnie tak, jak powinna. Nie ma znaczenia, czy słuchasz muzyki cicho, czy chcesz znacznie zwiększyć głośność. Wyrafinowane wzornictwo, opływowy pałąk ze stali nierdzewnej, oraz lekkie, wygodne dopasowanie, które sprawdzi się podczas całodziennego słuchania. Intuicyjne elementy sterujące sprawiają, że wszystko jest proste — głośność, połączenia i muzykę można regulować, dotykając prawej słuchawki.  Aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze większą kontrolę i sprawia, że Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, by zapewnić Ci doskonałe doznania dźwiękowe.  Akumulator słuchawek zapewnia nawet do 20 godzin bezprzewodowego działania. Pozostały czas można sprawdzić na słuchawkach.Główne cechy słuchawek Bose Noise Cancelling Headphones 700:
Czym różnią się od QC35 II?

QC35 II to słuchawki dla osób, które poszukują uznanej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają te same cechy, ale oferują całkowicie nową konstrukcję akustyczną, dzięki której funkcja redukcji hałasu jest bardziej wydajna (w porównaniu z modelem QC35 II). Ważnym usprawnieniem w NC 700 jest system czterech mikrofonów, który automatycznie dostosowuje się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w rezultacie spokojnie przeprowadzić rozmowę lub wydać polecenie asystentowi.

Cena: 1799 zł

Przejdź do produktu ->