Produkt sierpnia – Bose Home Speaker 300

 

Absolutną nowością w Polsce oraz sklepie INLOGIC i produktem sierpnia jest Bose Home Speaker 300. Głośnik oferuje potężne basy i realistyczny, wielokierunkowy dźwięk w kompaktowym wydaniu. Niezwykle przyjemna obsługa za pomocą górnych przycisków lub w bardziej spersonalizowany sposób z aplikacją Bose Music. Dzięki Wi-Fi®, Bluetooth® i Apple AirPlay 2 można bezprzewodowo przesyłać utwory do głośnika z dowolnego urządzenia. Przeglądaj zintegrowane usługi muzyczne, np. Spotify®, Amazon Music lub Apple Music albo odtwarzaj, co tylko zechcesz, ze swojego smartfona lub tabletu.

Głośnik Bose Home Speaker 300 jest częścią nowej rodziny głośników inteligentnych i głośników soundbar opracowanych z myślą o rozwijaniu się razem z użytkownikiem i odtwarzaniu muzyki w większej liczbie pomieszczeń. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji – muzyka, filmy i telewizja zyskują na atrakcyjności, w dowolnym pomieszczeniu. Głośnik może i jest mały, ale skrywa wielką moc. Podkręć dźwięk i poczuj różnicę!

Bose Home Speaker 300 wykonany jest z przyjemnych w dotyku, najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Ma też przyciski dotykowe i maskownicę z anodowanego aluminium.

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub szarej.Bose Home Speaker 300

Cena: 1199 zł

Sprawdź go na stronie >
Przetestuj w naszym salonie: ul. Duchnicka 3, Warszawa >