1. miejsce w Polsce i Złoty Partner ABBZa wieloletnią działalność w branży inteligentnych systemów, podczas uroczystej gali odebraliśmy główną nagrodę w prestiżowym konkursie TYLKO DLA ORŁÓW. Tym samym zostaliśmy Złotym Partnerem lidera automatyki budynkowej na świecie – firmy ABB. TYLKO DLA ORŁÓW to unikalny program dedykowany wyłącznie najlepszym integratorom KNX i partnerom ABB.

Przez cały rok 2016 konkurowaliśmy z innymi instalatorami z całej Polski. Na podstawie ilości i wielości naszych realizacji oraz zamówień do nich, referencji od klientów oraz szkoleń, które przeprowadziliśmy i w których sami braliśmy czynny udział, przyznano nam pierwsze miejsce.

Gala finałowa odbyła się w marcu br. w Hotelu Poznańskim w Luboniu. Po uroczystej kolacji, wystąpiło trzech prelegentów, którzy omówili dotychczasową szeroką działalność firmy ABB. Podczas uroczystości miała miejsce również polska premiera najnowszego panelu Busch-SmartTouch® KNX. Urządzenie okazało się dodatkową niespodzianką dla zwycięzcy, dlatego niebawem będzie można go podziwiać w salonie INLOGIC.

Galeria: