Świąteczne wyzwanie dla zmysłów!

Co łączy automatyczne ekspresy do kawy Jura, najlepszej jakości nagłośnienie Bose czy stacje Welcome od ABB? Wszystkie nowe produkty (tak jak i sam dom inteligentny) wpływają na ludzkie zmysły. I tak świetna kawa będzie działać na zmysł smaku, pozytywna piosenka w dobrej jakości wpadnie w ucho, a elegancka stacja Welcome dostarczy wielu bodźców dotykowych. Wszystkie razem stylowe urządzenia jak i każde z osobna z pewnością oddziałują na zmysł wzroku. Stąd wzięła się nazwa naszej zimowej kampanii: Świąteczne wyzwanie dla zmysłów!

Kluczowe jest również słowo wyzwanie. Chcielibyśmy zachęcić Was do zabawy, w której do wygrania na święta będą wspaniałe nagrody w trzech tematycznych konkursach. Wyzwania będziemy publikować w przeciągu 5 tygodni.

W wyzwaniu „wzroku” do wygrania dla 3 pierwszych osób będą vouchery o wartości 100zł do salonu INLOGIC.W wyzwaniu „słuchu” do zdobycia mamy słuchawki sportowe SoundSport® od Bose® o wartości 449zł.W wyzwaniu „smaku” do zgarnięcia na święta jest urządzenie do spieniania mleka od Jura® o wartości 369zł.Zachęcamy do uczestnictwa! W myśl zasady –  kto nie gra, ten nie wygrywa